+ 90 312 939 3657
info@ankara-iletisim.com
_____________________________________________________________________________
fujikura 70s fusion splicer

  FİBER OPTİK EK CİHAZLARI
         FUSION SPLICER
              FİBER OPTİK KAYNAK MAKİNESİ


   datasheet
   şartname
   tanıtım videosu
   inno view 1 datasheet  türkçe
   inno view 1 tanıtım  türkçe
  inno view 1  tanıtım videosu

    inno view 7 datasheet  türkçe
    inno view 7  tanıtım  türkçe
    inno view 7  tanıtım videosu

fiber optik kablo sonlandırma ( fiber ekleme, fiber optik kaynak, fiber füzyon ) çalışmalarında kullanılan ek cihazlarını ve bu cihazlara bağlı tüm kitleri,
yedek parça ve donanımları firmamızdan satın alabilirsiniz. Aynı zamanda fiber optik ek cihazı bakımları, servis, onarım, eğitim gibi çözümler için geniş
bilgiyi müşteri temsilcinizi arayarak öğrenebilirsiniz...

   FİBER OPTİK PATCHPANEL


Satış portföyümüzde yer alan ürünlerden olan
fiber optik patcpaneller
SC-LC-ST tip ve 12-24 port kapasiteli çeşitleri ile
satılmaktadır.

Rackmounth tip panel ( kabinete montajı yapılan )
Wallmounth tip panel  ( duvara, saha dolaplarına ve özel ve otomasyon panolara  montajı yapılan )
türleri de mevcuttur.

   FİBER OPTİK PATCHCORT




fiber optik patchcortlar
kullanıcı ve müşterilerimize istenilen özellikte üretilip verilebilmektedir.

ister singlemode SM
ister multimode MM

Breakout patchcort ( zırhlı fiber optik patchcort )
dahil olmak üzere adet ve metraj taleplernizi iletebilirsiniz.
Hızlı ve uygun fiyatta fiber optik patchcortlar için
müşteri temsilcinize ulaşınız...






  DİĞER FİBER OPTİK  PANEL ÜRÜNLERİ


12 - 24 port ek kapasiteli
  12 - 24 ek kapasiteli kasetler

  SM - MM FİBER COUPLER ( ADAPTÖR )





  SM - MM FİBER PİGTAİL


fiber optik pigtaillerimiz
kalite standartlarına %100 uyumlu üretilmektedir.
çok düşük konnektör kayıplarına ulaşılıp
müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.



  60mm ek koruyucu
    protector 60mm
Diğer ürünlerimiz için tıklayınız...


ankara-iletişim  2001          Tüm hakları saklıdır...

INNO VIEW KİTLERİ
inno view fiber optik ek cihazı içeriği

  •   1.    V1TC       Özel taşıma çantası ( kilitli )
  •   2.    V1FSM    İnno view ek cihazı ( fusion Splicer )
  •   3.    V1FOC    Hassas fiber optik kesici ( fiber optik cleaver özel kılıfı dahil )
  •   4.    V1BTR     Batarya
  •   5.    V1ADP    Batarya adaptörü
  •   6.    V1PCBL   Güç kablosu
  •   7.    V1DGC    Cd
  •   8.    V1MB      Yazılı dökümanlar
  •   9.    V1PCU    Protector ünitesi
  • 10.    V1TAS     Taşıma akıları
  • 11.    V1SK        Kilit anahtarı
  • 12.    V1SFS      Özel fiber optik core sıyırıcı
  • 13.    V1SLK      Özel aydınlatma lambası
  • 14.    V1SELK    Yedek elektrot

fiber optik duvar tipi sonlandırma kutusu sc-lc-st
fiber optik duvar tipi sonlandırma kutusu sc-lc-st
72 Port Multi Mode MPO Panel OM4 LC